ده فیلم انگیزشی‌ پیشنهادی و گلچین شده

ده فیلم انگیزشی‌ پیشنهادی و گلچین شده(از داستان های واقعی تا انیمیشن در دنیای خیالی) بیست سال اخیر که هر کدام به نحوی مفاهیم عادت ، اراده ، صبر ، پشتکار ، تلاش و جنگندگی تا آخرین لحظه را به نمایش میگذارد. شاید دیدن اکثرا این فیلمها برای چندمین مرتبه نیز، خالی از لطف نباشد.
امیدوارم از تماشای آنها لذت ببرید.

 

Forrest Gump

۱- فارست گامپ فیلمی فوق العاده با جوایز متعدد ، با بازی تام هنکس ، داستان زندگی مردی از آلاباما،که تاثیر تلاش و تلقین و علاقه، زندگی او را دگرگون می کند.

 

Gravity

۲-جاذبه فیلمی در ایستگاه فضایی نزدیک کره زمین با بازی ساندرا بلاک با جوایز متعدد،که تاثیر جنگندگی تا آخرین لحظه را به زیبایی به نمایش می گذارد.

 

Shawshank Redemption

۳-رستگاری در شائوشنگ برترین فیلم تاریخ از دیدگاه سایت imdb ، زندگی یک کارمند بانک که به جرم قتل همسرش به زندان می‌افتد و ...... ، فیلم تاثیر صبر و تلاش و امید به زندگی را به زیبایی به نمایش می گذارد.

 

Dangal

۴- دانگال فیلمی بسیار موفق با تم ورزشی با بازی عامر خان به عنوان یک کشتی‌گیر بازنشسته که مفهوم تلاش، پشتکار و اراده را به زیبایی به نمایش می گذارد.

 

Beautifull mind

۵-ذهن زیبا فیلمی با بازی راسل کرو و جوایز متعدد که داستان زندگی ریاضیدانی را روایت می‌کند و مفاهیم از جمله میل به انجام، اراده و عزم راسخ را به زیبایی به نمایش می گذارد.

 

Theory of Every Things

۶- تئوری همه چیز داستان زندگی استیون هاوکینگ در کنار همسرش را به نمایش می گذارد که محتوای فیلم از خودگذشتگی و تلاش برای زندگی و زنده بودن را به تصویر می کشد.

 

3Idiots

۷-سه احمق پرفروش ترین فیلم هندی در خارج از هند با جوایز متعدد داستان زندگی سه همکلاسی در دانشگاه است که به زیبایی اشکالات سیستم آموزشی در جهان و اشکالات فضای رقابتی و مفهوم تلاش و هدفمندی در زندگی را به نمایش می گذارد.

 

Pursuit of happyness

۸- در جستجوی خوشبختی فیلمی بر اساس واقعیت با بازی ویل اسمیت که به ما ثابت می کند راه های رسیدن به موفقیت مشخص هستند و در واقع این اجرا و پایبندی به آنهاست که باعث موفقیت می شود.

 

King's speech

۹-سخنرانی پادشاه فیلمی بر اساس واقعیت در زمان جنگ جهانی دوم، که به ما ثابت میکند وقتی بخواهیم و اراده کنیم کاری را انجام دهیم با پذیرش شرایط، تغییرات مطلوب اتفاق می‌افتد.

 

Zootopia

۱۰- زوتوپیا انیمیشنی پرطرفدار در دنیای خیالی که مفهوم تلاش هوشمندانه، اراده و همکاری در کسب و موفقیت را به زیبایی به نمایش می گذارد